CEMOS

Optimaalne masina kasutamine

Masina juhtimine ja võimsuse optimeerimine otse kabiinist.

CEMOS

Optimaalne masina kasutamine

Masina juhtimine ja võimsuse optimeerimine otse kabiinist.

CEMOS.

Masina juhtimine ja võimsuse optimeerimine otse kabiinist. Hästi koolitatud juhi aastatepikkusele kogemusele ei ole lihtsalt asendust. Meie süsteemid kasutavad juhi head otsustusvõimet, et luua ideaalne masina seadistus mis tahes olukorraks ja rakendada masina kogu potentsiaali.

CEMOSe (CLAASi elektrooniline masina optimeerimise süsteem) nime alla on CLAAS ühendanud kõik süsteemid, mis hoolitsevad masina optimeerimise eest.

CEMOS pakub kahte võimalust:

1. Dialoogipõhised süsteemid

CEMOS DIALOG või CEMOS Advisor. Need juhendavad juhti samm-sammult, kuni saavutatakse optimaalne masina seadistus. Juht peab soovitatud seadeid kinnitama või muutma.

2. Automaatsüsteemid

CEMOS AUTOMATICu nime alla on koondatud kõik funktsioonid, mis optimeerivad masinat automaatselt. Nendega seadistatakse masin nii, et kogu võimsus on alati kasutuses.

CEMOS DIALOG.

Masina optimeerimise süsteem CEMOS leiab alati õiged kombaini seadistused, tasakaalustades võimsust, kvaliteeti, ohutust ja efektiivsust. CLAASi saagiraamatus määratud väärtused on keskmised väärtused, mis sobivad hästi peaaegu kõikide koristusolude puhul, kuid tavaliselt on veel ruumi optimeerimiseks.

CEMOS Advisor.

CLAASi äpp CEMOS Advisor tegutseb põllumehe automaatassistendina, leides kombainile õiged seadistused. CEMOS Advisor juhendab kasutajat optimeerimisel, esitades küsimusi. Pärast igat seadistust saab juht tulemust kontrollida ja vajaduse korral küsida soovitusi edaspidiseks optimeerimiseks.

AUTO FILL.

Analüüsides kaamerapilte, mis kujutavad kõrval sõitvat haagist, tuvastab AUTO FILL igal hetkel nii kasti välisservad kui ka haagise mis tahes koha täituvuse. Samuti võib lahendus teha kindlaks haagisesse liikuva materjalivoo löögipunkti. Selle info põhjal juhitakse väljutuspoomi sõiduki telje suhtes piki- ja põikisuunaliselt.

 
Downloads